Good morning my South Region Floral Designers!

You have been asking so here is the latest updated list for next Tuesday's CDE.

Listed below are those whom have registered for the Area 5 CDE - Registration CLOSES TODAY
Juniors

Beck, Blair







Baconton Charter
Sapp, Samantha Bainbridge Middle
Vega, Michelle Brooks County High
Dawson, Tatyana Brooks County Middle
McCoy, Mary Grace CA Gray Jr. High
COLLINS, JADE CA Gray Middle
Glover, Lexi Cairo
Kendrick, Haley Crisp County Middle
Wilken, Madison Eighth Street Middle
Williams, Sebastian Irwin County High
Paulk, Chloe Irwin County Middle
Young, Cheyenne Lee County Middle East
Knight, Hannah Lee County Middle West
Sheppard, Makayla Mitchell County Middle
Morgan, Kaelyn NE Tift
Lehman, Kelsey Pelham High
Lamb, Reagan Pelham Middle
Burks, Myesha Randolph-Clay
Daniel, Tammara Terrell County
Greene, Kaitlyn Thomas County Middle
Azar, Shelly
W. J. Williams Middle
Student                                                                                                                                                                                               Whigham
Student                                                                                                                                                                                               Shiver

Seniors

Carpenter, Calypso Baconton Charter
Rigdon , Emily Brooks County High
Barber, Victoria CA Gray Jr. High
Mathis, D'Anna Cairo
Terrell, Katelyn Colquitt County
Summerlin, Trinity Colquitt County
Locke, Sydney Early County
Bowen, Sammi Irwin County High
Marshall, Haley Lee County High
Henry, Miranda Miller County
Parten, Didi NE Tift
Duke, Haley Pataula Charter
McKenzie, Kaitlyn Pelham High
Peavy, Anastasia Terrell County
Jackson, Amber Thomas County Central
Foster, Keith

Wilcox County

Listed below are those whom have registered for the Area 6 CDE - Registration CLOSES THURSDAY
Juniors
Turner, Abbie Bacon County High
McCoy, Keontre Berrien County High
Dowling, Jenna Brantley County High
Dowling, Jinsey Brantley County Middle
Vinuela, Daniel Camden County
Cothern, Savannah Coffee County Freshman (GWC)
Vaughn, abbi Coffee County Middle
Boling, Autumn Cook County High
Herrin, Lindsey Cook County Middle
Jones, Paige Hahira Middle
Claxton, Dakota Grace Jeff Davis High
Yawn, Kaylee Jeff Davis Middle
Cunningham, Madisyn Liberty County
Burkhalter, Frances Lowndes County Middle
Ross, Rebekka Pine Grove Middle

Seniors
Roberson, Dannie Brantley County High
Atterbery, Makayla Camden County
Tillery, Catherine Coffee County Freshman (GWC)
Vaughn, Kara Coffee County High
Varnadoe, Kristin Cook County High
Sandlin, Justin Echols County
Hutchinson, Taylor Jeff Davis High
Dargan, Kayla Liberty County
Gore, Ansley Telfair County

Thanks and have a blessed day!
--
Trisha Rae Lastly 
South Region Agriculture Education 
Area Horticulture Teacher